Yerli Kıyamet Sonrası Oyun Once Alive Steam’de Yerini Aldı

Sinematik sunumuyla öne çıkan yerli oyun Evvel Alive Steam üzerinde yerini aldı. Kıyamet sonrası öyküsüyle dikkat çeken oyun tek bir geliştirici tarafından yapıldı.

Cem Boray Yıldırım tarafından geliştirilen Evvel Alive 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak. HaustVille kasabasında geçen oyunun geliştirici koltuğunda ise Cem Boray Yıldırım oturuyor. Tam çıkış tarihi şimdi duyurulmayan üretim hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Once Alive 2023’te Çıkış Yapacak

Oyunu Epic Games’in yeni oyun motorunda geliştirilen Evvel Alive oyuncuları çeşitli paranormal hareketler ile gizemleri çözmeye çağırıyor. Evvel Alive’da oyuncu etraftaki nesneleri inceleyerek ve geçmişten gelen konuşma yankılarını dinleyerek kasabadaki sırları açığa çıkaracak.

Once Alive’ın post-apokaliptik dünyası çeşitli gizemlerin yanı sıra virüsün saldırgan hale getirdiği hayvanlarla dolu. Ölümcül bir virüs salgınından 16 yıl sonrasını mevzu alan oyun James ve Daniel isminde iki kardeşi seyahatini takip ediyor.

HaustVille ismindeki bir kasabaya davet edilen James ve Daniel vilayete gerçek yola çıkıyor. Kolay ve tesirli bir giriş olan oyunun öyküsü modül kesim açılacak üzere duruyor. Bilhassa kolay orta sahneler ve bol döküman ile desteklendiği de ayrıntılar ortasında.

Steam İstek Listenize Eklemeyi Unutmayın

Once Alive Steam istek listesine açılmış durumda. Bilhassa Cem Boray Yıldırım’a dayanak olmak istiyorsanız bu oyunu istek listenize eklemenizde yarar var. Evvel Alive’ın Steam sayfasına bu ilişki ulaşabilirsiniz. Bununla bir arada öteki bir yerli CO-OP kaygı oyunu olan Deadly Broadcast yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Geliştirici oyunun sayfasındaki hakkında kısmında de kendinden bahsediyor. Cem bu oyunu geliştirmeye bir yıl evvel başladığını da ekliyor. Bu noktada Evvel Alive’ın tam bir tutku projesi üzere göründüğünü söylemek mümkün. Geliştiricinin yoldaki en büyük destekçisi ise Gold isimli dostu olmuş. Geliştirme sürecine dair daha fazla bilgi edinmek için oyunun resmi internet sitesini ziyaret edin.

Yerli Oyunlara Nasıl Dayanak Olabilirsiniz?

Daha evvel YouTube kanalımızda yerli geliştiricilere oyuncuların nasıl dayanak verebileceğini anlattığımız bir görüntü yayımladık. Sevgili Sinan Akkol’un konuk olduğu görüntüyü izlemenizi öneririz efendim. Ayrıyeten SaveButonu YouTube kanalına abone olmayı da unutmayın.

Kaynak: SaveButonu / Gamegar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir