Sağlıkta yenilikçi çözümleriyle Türk medikal sektöründe parlıyor

BALIKESİR (İGFA) – Medikal ve tıbbi aygıt alanında yüzde 100 yerli sermayeye sahip olan Ulumed Medikal, sıhhat bölümünde yüksek teknolojiyle üretilen eserleriyle hem ülke içinde hem de ihracat hacmini genişleterek dünya genelinde sıhhat kesimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Ulumed Medikal Genel Müdürü Gülçin Ulubaş, üretimin sıhhat bölümünün muhtaçlıklarını karşılayarak Türkiye’nin ihracatına katkı sağlamanın ve yerli eserlerimizin dünya çapında talep görmesinin gurur verici olduğunu vurguladığını belirterek, “Bu muvaffakiyet, ülkemizin tanıtımının farklı kesimlerde de yer almasının ehemmiyetini ve teknolojimizin geldiği son noktanın göstergesidir.” dedi. Şirket olarak ürettikleri eserlerde uzman ve yüksek kaliteli bir üretim grubuna sahip olduklarını belirten Gülçin Ulubaş, gayelerinin klinik ispatı yüksek eserler ve aygıtlar üreterek doktorlarımıza hastaların tedavi süreçlerine yarar sağlamak olduğunu söyledi.

İnovasyonun ve kalitenin kıymetine vurgu yapan Ulubaş, “İstanbul’da hayata geçirecekleri yeni fabrika ile eser yelpazesini genişletmeyi önceliklendirdiklerini ve bu yeni projelerle ortopedi, plastik cerrahi, dermatoloji tedavileri ve medikal estetik alanlarında yenilikçi tahliller sunacaklarını” söz etti.

Ulubaş, “Üretici kimliğimizin ihracata katkısının yanı sıra, iç pazarda da doktorlarımıza alanında uzman eser sorumluları ile yüksek marka bilinirliğini sağlayarak Türk Tıbbı ve hastalara uzun yıllar tahlil teklifleri sunmayı amaçlıyoruz.” halinde konuşarak kelamlarını tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir