Gökhan Zan Kendisine Yalancı Denilmesi Üzerine Sosyal Medya Üzerinden Açıklama Yaptı:”Bana Yalan Söylendi”

Bildiğiniz üzere futbolcu Gökhan Zan, sarsıntının birinci gününden beri bölgede büyük bir efor gösteriyor. Bölgede yaşanan her şeyi dakika dakika takipçileriyle paylaştı, yardım davetlerini gerekli yerlere duyurmaya çalıştı.

Gökhan Zan için, daha evvel İrtibat Başkanlığı’na yardımları için teşekkür ettiği, daha sonrasında ise hiçbir yardım gelmediğiyle ilgili palavra söylediği tez edildi. Zan bununla ilgili bir açıklama yaptı.

‘İletişim Başkanlığı yardımcılarından Çağatay Bey beni aradı. Davetimize yanıt verdi. O vakit kendisine telefonda teşekkür etmiştim. Daha sonra Habertürk kanalında katıldığım programda Çağatay Bey’in kelamlarına inandığım için, çabucak ilgili makama sayın valilerimize talimat verdiğini her şeyin süratli formda yapılacağını tabir etti. Ben de kendisine inandım. İnanmak zorundaydım, devletin kurumundaki bir insanın halkın yanında olduğunu görmek umut veriyor. Bizim canlarımız, komşularımız, akrabalarımız, ailemiz enkaz altında beklerken bir umutla sarılıyordunuz. Zira uyum eksikliğinden ötürü bir muhatap bulamıyordunuz ve bir muhatap bulunca doğal olarak keyifli oluyorsunuz ve umutlanıyorsunuz. Problemlerle ilgileneceğini söyleyince keyifli olduk. Ama hiçbir sıkıntıyla ilgilenmedi’

İşte o açıklama görüntüsü;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir