Arka Sokaklar’ın ’45 gün’ kararı hayrete düşürdü! Yayın akışında göremeyeceksiniz

Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği ve 637 kısımdır ekran macerasını sürat kesmeden sürdüren Art Sokaklar dizisi kimsenin beklemediği bir karara imza attı. Senaristliğini Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Metin Arslan’ın yaptığı Art Sokaklar dizisinin yayın hayatına 45 gün boyunca orta vereceğinin bilgisine ulaşıldı.

Bilindiği üzere 31 Temmuz 2006’dan bu yana yayınlanan Art Sokaklar dizisinin imal şirketinin kanaldan ödeme alamamasından dolayı orta verme kararı alındığı tezi ileri sürülmüştü.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran Erler Sinema yetkilileri, kanaldan ödeme alamadıkları tarafındaki iddiayı kesin bir lisanla yalanlarken, 45 günlük orta verileceği tezini da doğruladı.

Ara verme kararının üretimci Türker İnanoğlu’nun kararı olduğu öğrenilirken Kanal D’nin ilerleyen süreçte nasıl bir yayın planı uygulayacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Direktörlük koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu ve televizyon ekranlarının en uzun ömürlü üretimlerinden biri olan Art Sokaklar dizisinin sadece 1 kısım stoğu bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir